Mercedes C 200 diesel -96

Shitet nga: Erind 20 Nën 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Dibër
Ne gjendje Shum te mire dhe mjaft ekonomike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim