Mercedes 190D -86

Shitet nga: Durim 01 Dhj 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 LEK

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Dibër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shitet 190d ngjyr gri ne gjendje shum te mir brenda dhe jasht makina eshte me dokumenta te rregullta deri ne nentor 2016 e gatshme per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim