Mercedes Benz C 220 -02

Shitet nga: arber 05 Nën 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Dibër
Makina esht shum ekonomike,me dogan te prer dhe siguracion per nje vit,mundeni te me kontaktoni ne kto dy nr,00393277734102.0682782866
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim