MINI cooper benzin -03

Shitet nga: mini 14 Mar 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   4 200 LEK

Komuna: Dibër
makina eshte ne gjendje shum te mire shitet per arsye mos perdorimi .komande ne timon xeno clima.per me shum foto me shkruani mail makina esht me dogan dhe me letra te paguara deri ne fund te tetorit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim