Fiat Punto 1.9 jtd -01

Shitet nga: Denis 02 Tet 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Dibër
Pershkrimi i sendit

Shitet Fiat Punto:

-Vitit prodhimit: dhjetor 2000
-Motori: 1.9 JTD diesel
-Kamio: Manuale
-Timon city (lehteson timonin per nisje ne qytet dhe parking)
-Karroceria: 3 porta
-Me kondicioner
-Airbag: po
-Abs: po
-Kasetofon ( Radio, USB dhe card memorie)
-Goma te reja: 90%
-Harxhimi: shume ekonomik si brenda ashtu dhe ne jashte
-Targat e reja AA200JF (e targuar ne shtator 2014, po ashtu dhe siguracioni, kulaudimi dhe letrat jane prere ne shtator 2014)
-Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe konsumon shume pak duke pasur motorin e madh dhe pak pesh, check-up i plote (Ndrrim vaji, filter vaji,filter nafte, filter ajri, filter kondicioneri si dhe rripi motorrit jane nderruar me 12 shtator 2014)
-Makine ka hyre ne shqiperi (ardhur nga italia) ne gusht 2014
-Shitet per arsye se kam blere makine tjeter
-Cmimi: 1800 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim