SUPER OKAZION 2800 € Audi A3 2004

Shitet nga: Andi 10 Jan 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 12 630 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Dibër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shitet Audi A3 vit prodhimi 2004 nafte 2.0 tdi ,(look s/line) 6+1 marsha...Makina ka 195 mij km origjinale, goma te reja te 2018, disqe alumini 17...Letrat e paguara deri ne tetor 2019 ....vaj filtra te sapo nderruar, kondicioner funksional...Makina eshte shum e paster si brenda ashtu dhe jashte .... cmimi SUPER OKAZION per pak dite 2800 € i padiskutueshem ....Ndodhet ne pogradec
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim