Zetor universal 65 kual fuqi

Shitet nga: aleksander 17 Maj 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Dibër
Makina : Traktorë
shes zotot universal 650 ne gjendie te mir pune me goma te reja para dhe mbrapa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim