shitet lamburgini me agregate arsija shitjes emigr

Shitet nga: Setki Pernezha Dje 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Lamborghini
Shes zetor Lamborghini motrri 4 pistoa ne gjendje perfekte. e theksoj ne gjendje prrfekte timon hirrolik dhe shperndars 70 kuaj fuqi shum i fuqishem dhe shum e konomik e jap me prov pa as nilloj problemi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim