shitet plluku 10 dhe nrrohet me korrse 185 deri2 m

Shitet nga: Sharan Dje 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 700 LEK

Komuna: Dibër
Makina : Të tjera
Shes ni plluk me dollata 3 vsh 10 ne gjendje shum te mir 1700 .mi .dhe ni pluk tjetre 3 .numer 3 .12 shum i mir qmimi 800. mi dhe ni pluk tjetr 2 numer 14 per punime te thella shum i mir qmimi 500 .mi mjetie jan ne gjendje shum te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim