shiten goma zotori 14.9 28 dhe ni rrimokjo

Shitet nga: Setki Pernezha Dje 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Dibër
Makina : Pjesët rezerve
gomat jan ne gjenje te perkrir jan per dorur vetem ni mujaj me komerdare shite dhe ni rrimorkjo 330 gjatsi 220 gjersi 40 centim lartsi asht shum e mir 1500 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim