shiten goma zotori 14.9 28 500 mi dhe ni rrimokjo

Shitet nga: Sharan Dje 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Dibër
Makina : Pjesët rezerve
gomat jan ne gjenje te perkrir jan per dorur vetem ni mujaj me komerdare shite dhe ni rrimorkjo 330 gjatsi 220 gjersi 40 centim lartsi asht shum e mir gomat jan mi kurse rrimkja gomat dhe nrrohen me korrse 185 deri2 metrra me sharr 500 mi qmim i fundit mund te konktakton ne wca
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim