Sprinter 313 CDI maxi 6 vende

Shitet nga: Zabit Duka 14 Pri 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Makina : Makina udhëtimi
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes
Modeli: Sprinter
Sprinter 313 CDI Maxi 5+1. Makina eshte me dogane, km:175mije Makina eshte me te gjitha letrat e ardhur nga Gjermania makina ka pasqyra elektrike ,makina eshte shume e paster brenda dhe jashte Cmimi i diskutueshem Tel:0683872399. Per whatsapp: 0685871615.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim