Okazion Sprinter 8+1 super

Shitet nga: Bes Cena 13 Jan 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Makina : Makina udhëtimi
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes
Modeli: Sprinter
furgon sprint ne gjendje te mir xhenerike,motorike dhe estetike e perdorur vetem jasht shtetit dokumentat e paguara deri ne mars 2019 siguracionin deri ne dhjetor e gatshme per cdo lloj prove shitet per arsye emigrimi VIBER & WhatsApp
mercedes benz cdi sharan touran caddy vito viano audi passat caravelle t3 t4 t5 t6 golf bora polo fugon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim