Mercedes Sprinter 211

Shitet nga: Artan 18 Sht 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina udhëtimi
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes
Modeli: Sprinter
Sprinter 211 me letra 8+1
Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike
Shitet per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim