Fugon 8+1

Shitet nga: Agron 13 Korr 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 6 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina udhëtimi
Prodhuesi: Mercedes
Modeli: O303
Shitet fugon 208 d ne gjendje te mire dhe me letra te paguara deri ne dhjetor... 8+1 . Per info te metejshme kontaktoni cel 0682648281
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim