Furgon Mercedes Sprinter dizel -02

Shitet nga: Hisni 26 Sht 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina udhëtimi
model 416 - makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim