JCB - Vit prodhimi (1998)

Shitet nga: Emistokel 10 Tet 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Makina : Makina ndërtimi
JCB- eshte ne gjendje shume te mire motorike me gabine te shkelqyer edhe shume te paster , me goma pothuajse te pa perdorura fare, ka dy kova rezerve , dhe koven para e ka me hapje , Ndersa ne pjesen e pasme ka kove edhe matrapik.

Ka 7000 ore pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim