kamion 611

Shitet nga: dorjan 19 Mar 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vario
shes makinen ne gjendje shum te mir gjasht goma te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim