Mundesi nderimi Mercedes Sprinter

Shitet nga: albin 17 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
shite makina ne gjendje te shkelqyet per arsyje mosperdorimi cdi 416 4.5ton me topograf, mund ta kontrolloni ku te doni cmimi pak i diskutushem ose nderohet me Ml 2006 e siper ose S
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim