Kamion

Shitet nga: koli 15 Jan 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 31 580 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
Shes kamnion 4x4 me letra te paguara deri ne dhjetor 2019,ne gjendje shum te mire pune dhe me shrbime te bera ne koh i gatshem per cdo lloj prove
whatsap 0686385379
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim