Kamion 14-17

Shitet nga: koli Dje 06:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 EUR   7 500 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
Shes kamnion 14-17 turbo 4x4 me letra te paguara deri ne dhjetor 2019,ne gjendje shum te mire pune dhe me shrbime te bera ne koh me baderi te reja i gatshem per pun ose ndrohet me Mini skavator ose skavator me gomavetem vetum telefonata serioze
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim