VW Crafter dizel

Shitet nga: Arseni 20 Pri 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 32 370 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 200 EUR   8 000 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: VW Crafter
Ne gjendje shume te mire. I ardhur nga zvicra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim