rimorkio

Shitet nga: bardhi 21 Qer 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
rimorkio 16 ton
shitet per arsye mos perdorimi
ne gjendje shume te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim