Kamion iveko eurotraker

Shitet nga: Isuf 14 Maj 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Model Tjeter
Shes kamion Iveco EuroTraker ne gjendje te shkelqyer. Shume pak kilometra pothuaj i paperdorur fare. Vinc Fassi 190 shume i fuqishem. Ngre ne bigen e fundit 4 ton.
Cmimi 25000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim