Fadrom JCB 4CX

Shitet nga: Auto JBC 17 Nën 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
JCB 4cx / 2009 / 5782 h.
Jcb qe shifni ne foto behet fjale...cmimi 18.000 euro i dis vetem bleres serioz...per me teper informacion ''dawn.king67@mail.com''
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim