Kamion Mercedes-benz 4x4__19-22__1989

Shitet nga: miri 24 Tet 02:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Dibër
kamion mercedes-benz 1922 4 x 4 . Ne gjendje pune te shkelqyer si motorike dhe gjenerike i gatshem per cdo lloj prove me dokumente te rregullta te paguara deri ne 30,12,2015 me vetshkarkim ne tre pozicione + vinc hiab kapacitet 4t ( 080) me dy hapje hidrualike me reduktor balestra 10 -she ne aksin e pasem ndersa para 9-she. shitet per arsye papunesimi. cmimi 22.000€. i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim