Karburanti "AGO OIL"

Shitet nga: Beni 15 Sht 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Devoll
Hapësirat : Të tjera
Ne aksin rrugor Korce-Kapshtice-Dogane,ne fshatin Cangonj ndodhet ne shitje ngjitur me Autostraden Karburanti "AGO OIL" Me nje siperfaqe prej 5500 m2 dhe me largesi 20 km nga Dogana. Vend I pershtatshem,komod per te shtrire biznesin tuaj,Ju garantojme se pika e karburanit eshte me dokumentacion te plote dhe e licensuar.Ju mirepresim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim