Suzuki burgman 400 -04

Shitet nga: xhon 03 Dhj 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Devoll
Motoçikleta : Skuter
Suzuki burgman 400. Motori eshte ne gjendje shum te mire 15000 km.....Motori eshte me karta dhe dogan te paguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim