Skuter kymko -01 perfekt dogana e paguar

Shitet nga: Aaa 15 Jan 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Devoll
Motoçikleta : Skuter
Me l'etra te regullta , super dhe me 2 kaska, 125cc , bateria e re
Nuk gjendet me kete cmim,
0692854569
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim