Opel Vectra 2.0 dizel -98

Shitet nga: Kristi 02 Nën 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Devoll
Shitet opel vectra 2.0 nafte e vitit 1998 me portobagazh e mbajtur ne menyre te shkelqyer me te gjitha serviset e mundshme te kryera me karta te paguara deri ne tetor 2015 me targa AA 280 AT me 2 lloje disqesh nje pale per dimer dhe nje pale per vere...242.000 km origjinale te sajat ...shitet vetem sepse eshte makine e trete...cmimi 1700 euro...per me shume informacion telefononi ne numrin 0662020860 vetem bleres serioze ju lutem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim