Opel Astra 1.8 benzin -03

Shitet nga: arti gjoza 16 Sht 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Devoll
Shitet makina Opel Astra 1,8 i,makina eshte ne gjendje shume te mire sic e shikoni dhe ne foto,,

ABS, ajër të kondicionuar, Airbag, Mbyllje qendrore, dritare të ngjyrosura, pasqyra elektrike, vende lëkure, disqe alumini, Timon hidraulik, dritaret e energjisë, vende te pasme me ngroje, kontrollin e jashtem natyror

makina ndodhet aktualisht ne Belgjike dhe vjen aty menjehere pas kerkeses tuaj,,,cmimi 2700e pa dogane,,

te gjithe te interesuarit mund te flasin me mua vetem ne imell (barba.gjoza@hotmail.com)


FLM,,,,,,,,,,,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim