OKAZION SHITET TRAKTORRI :)

Shitet nga: Gezim 02 Dhj 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Devoll
Makina : Traktorë
Shitet traktorri xhonder 10.000 per arsye moshe....traktorii eshte ne gjendje shum te perkryer si nga ana motorike dhe asaj xhenerrike...Traktorii ka keto paisje....disk plug rimorko .... ju lutem kontaktoni ne ky nr 0692864927 te flasim per traktorrin dhe cmimin e tij me marveshje.. FLM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim