Landini 10000 S

Shitet nga: Gezim Myrte 28 Sht 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Devoll
Makina : Traktorë
Traktori eshte ne gjendje te mire pune kemi dhe pjese te tjera qe i japim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim