DEUTZ FAER 3.90

Shitet nga: Visi 04 Dhj 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Devoll
Makina : Traktorë
TRAKTORI ESHT NE GJENDJE TE MIRE, KA PLUG DHE DISQE, DHE GOMA TE REJA..PER ME SHUM INFORMACION NA KONKTATONI. FALEMINDERIT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim