Mercedes Benz 814

Shitet nga: Miri 01 Dhj 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Devoll
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Mercedez-Benz 814 me siguracion te prere. Ne gjendje motorike shum te mire.Shitet per arsye emigracioni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim