MERCEDES SPRINTER 312,U SHIT FLM MER JEP

Shitet nga: juli 09 Pri 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 800 EUR   5 700 EUR

Komuna: Devoll
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET PER ARSYJE MOS PERDORIMI,NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORIKE,E XHENERIKE,taxa siguracion te sapo prera,dhe per jashte,GOMA TE REJA 80 PER QIND
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim