Kamion 6ton iveco 120/15 i vitit 99, dogana e pa..

Shitet nga: Iveco 15 Jan 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Devoll
Shitet per mosperdorim Kamion iveco ne gjendje perfekte , 6 tonshe me sponde idraulike ngarkuse dhe shkarkuese deri ne 15 kuintal.
Ndodhet ne Bilisht . Fuqia motorike 5800 cc me konsum shume te ulet, me takimeter te instaluar;
Okazion dhe ne gjendje super perfekte; çmimi i diskutueshem0692854569

+39 3203837074
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim