pug mop

Shitet nga: Dimitri Cole 28 Shk 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 2 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Delvinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qengjit e bukur prej 3 muajve, ata janë vaksinuar mirë, janë të stërvitur, të trajnuar mirë për të ngrënë dhe kur të kenë pasaportën e tyre dhe të gatshëm për të shkuar në apartamentet e tyre të reja, ata janë shumë të bukur dhe dashuria luan me fëmijë dhe anëtarët e tjerë të familjes, ata e duan shëtitjen sidomos kur merren në supermarket.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim