French bulldog puppies

Shitet nga: wjames20152212 15 Shk 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Delvinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Bukur meshkuj dhe femra puppies gati për shtëpinë e tyre të re. Ata janë 12 javë të vjetra dhe aktuale në të gjitha vaksinat e tyre. Ata vijnë me një garanci e shëndetit për një vit. Ata janë shumë të puppies adorable dhe të luajnë rreth shtëpisë si fëmijët. Ata janë të afërt me njeriun në përgjithësi dhe fëmijët në veçanti. Ata gjithashtu bëjnë edhe me shtëpi të ngritur kafshët e tjera. Ata do të jetë një burim i madh gëzimi për çdo familje që adopton ata të dy, si anëtarë të rinj të familjes së tyre. A më kontaktoni për më shumë fotografi dhe informacion në lidhje me puppies.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim