organo

Shitet nga: ledi 30 Gush 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Delvinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
kam organo dhe e shes per arsye se kam mare tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim