Kondicioner freskues

Shitet nga: Marsid 22 Shk 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Delvinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kondicioner kollone per fresk per ambiente te jashteme jan te pa perdorur jan blere ne itali ideale per bare restorante etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim