Karrige per lokale

Shitet nga: Amoreitaly 28 Korr 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Delvinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
karrige në natyrë në rrëshirë , produkt italiane , mund të përdoret për të dy lokale dhe oborrin e shtëpisë .

ngjyra të ndryshme në dispozicion

Valona - Amore Italy - Rruga Mis Durhan
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim