VW Touran 2.0 Diesel

Shitet nga: Hajriz 18 Dhj 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 28 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 300 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Delvinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touran
Shes Touran 2.0 TDI , i ardhur nga zvicrra .
Automjeti gjendet ne gjendje te rregullt nga ana teknike si dhe nga ana e dokumentave .
Automjeti posedon 5 ulese , ABS , ESP per me shum kontakto ne numrin : +383 44 379 305
Mund te kontaktoni dhe ne viber ne numrin :+ 383 46 133 439
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim