Okazion golf 7 gti

Shitet nga: Albano Malaj 29 Tet 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

19 500 EUR

Viti: 2016
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Delvinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet volkswagen golf 7 GTI fabrike Turbo 240 hp filter K&N + depretor ajri shum e shpejt dhe e sigurt ne rrug Buton Mode, marmita me zhurem me 60872 mi ne super gjendje makina ka 1 muaj ne shqiperi. Makina esht ne gjendje perfekte nga ana motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera. E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim