Mercedez benze

Shitet nga: Kastriot 09 Jan 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 33 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Delvinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 815
2004 ateco
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim