Mercedez benze 815

Shitet nga: Kastriot 08 Maj 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Delvinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 815
2004 ateco
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim