iveco

Shitet nga: Kristo Ballaci 14 Korr 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Delvinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Model Tjeter
shitet ose nderrohet
ne gjendje shum te mireIveco 3510
Viti 96
Turbo interculer
230000
dopjo gome
3.5 metra karroceri
Letra deri ne tetor 2018
fugon mallrash transporti e pershtatshme per mobilier
Motorr 2.5 nafte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim