Samsung galaxy dous

Shitet nga: boss 10 Sht 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Bulqizë
shes samsung galaxy dous i perdorur ne kuti dhe me gjese ne gjendje te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim