Renault kangoo 1.9 dci -99

Shitet nga: arlind 09 Tet 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Bulqizë
renault kangoo 1.9 dci ngjyr e kuqe me letra te rregullta deri ne dhjetor 2014 ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike ,, shitet ose nderrohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim