Mercedes E 250 dizel -97

Shitet nga: Gerti 16 Krr 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Bulqizë
makna eshte ne gjendje te prekyer,sic e shikoni ne foto,letret i ka te paguara per nje vit dhe me siguarcion nderkombetar per nje vit,disqe 17 sportive eshte e gatshme per cdo lloj porve cmimi 3500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim